لیلی با من است، اخراجی ها۱، گذرگاه، مار و... به تلویزیون می آیند

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « دانش آموز جدید» ، « لیلی با من است » ، « اخراجی های ۱» / « نیلوفران خاک» ، « گذرگاه» ،« نوروز» ،« شب های خرمشهر » / « عبور» ، « بازرس مورس (مرگ به موقع) » ، « هزار و یک شب» ، « پیمان» ، « مار» / « انسان و اسلحه» ، « آبراهام پوینت» ، « دست های کوچک ، قلب های بزرگ»، «یک روز با پسرم» ،« رد پا» / « ارمون» و « لنج گیل بابا» پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ مهرماه مصادف با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) از شبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود .

***

شـبـکـه یــک

فیلم سینمایی « دانش آموز جدید » به کارگردانی وینسـنزو مـارانو محصول سال ۲۰۰۵ فرانسه و با بازی لارنس بوکولینی پنجشنبه ۷ مهرماه ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه یک سیما می رود .

درخلاصه داستان فیلم می بینیم : " خانم ژوبرت " که ازآموزگاران خوب و با سابقه مدرسه است ، با آمدن دانش آموزی جدید به نام " دیوید " که به آسانی نمی تواند با دانش آموزان دیگر ارتباط برقرار کند و به نظرمنزوی و عصبی است ، تصمیم می گیرد تا راه حلی برای شناخت مشکل او پیدا کند .

فیلم سینمایی « لیلی با من است » به کارگردانی کمال تبریزی پنجشنبه ۷ مهرماه ساعت ۲۳:۵۵ ازشبکه یک سیما پخش می شود .

داستان این فیلم با بازی پرویزپرستویی،محمودعزیزی،شهره لرستانی، رحمان باقریان،مهدی فقیه،هدایت ا... نوید وحسین معلومی ازاین قراراست که : صادق مشکینی فیلمبردارتلویزیون که ازجبهه وجنگ می ترسد، برای اینکه بتواند ازصندوق تلویزیون وام بگیرد تا خانه نیمه ساخته اش راتکمیل کند ، باید برای فیلمبرداری فیلمی مستند از اسرای عراقی به منطقه جنگی برود.

***

فیلم سینمایی « اخراجی های ۱ » به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی حبیب اله کاسه ساز، جمعه ۸ مهرماه ساعت ۱۶ ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم خواهید دید : مجید ازخلافکارهای یکی ازمحله های تهران ،عاشق دخترمیرزا (یک گیوه دوزعارف) است و شرط ازدواج او سربه راه شدن است. مجید برای رسیدن به نرگس دست به دروغ و کلک می زند ، اما نقشه اش افشا می شود. مجید در سر راه خود احساس می کند که رقیبی وجود دارد که ازبچه های جبهه ای است و برای اینکه از او عقب نیفتد ، با نوچه های خود راهی جبهه می شود .

اکبر عبدی ، کامبیز دیرباز، محمد رضا شریفی نیا ، ارژنگ امیرفضلی و نگار فروزنده درفیلم سینمایی « اخراجی های ۱» بازی کرده اند .

***

شـبـکـه دو

فیلم تلویزیونی « نیلوفران خاک» به کارگردانی حمید بهمنی و تهیه کنندگی سید احمد میر اعلایی ۳۰ دقیقه بامداد روز پنجشنبه ۷ مهرماه ازشبکه دو سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : بچه های سپاه درگروه تحقیق و تفحص پیکرشهدا ، به سراغ علی که یکی ازهمرزمانشان بوده و جانبازشیمیائی است می روند و راهی مناطق سابق عملیاتی می شوند. برای پیدا کردن پیکرشهدا می بایست مین ها ازمنطقه خنثی و پاکسازی شوند ، در یکی از روزها دست حسین (ازهمکاران علی) روی چاشنی مین رفته و زخمی می شود. علی به دنبال تجدید خاطرات گذشته وارد هورمی شود.

***

۳۰دقیقه بامداد روزجمعه ۸ مهرماه فیلم سینمایی « گذرگاه» به کارگردانی شهریار بحرانی و تهیه کنندگی محمد باقرآشتیانی ازشبکه دوسیما پخش می شود.

دراین فیلم خواهید دید : یك رزمنده به نام ناصر به همراه سه تن ازهمرزمانش ( احمد ، قاسم و محمد) برای عملیات گشت و شناسایی به جبهه اعزام می شود.ناصرحلقه ی ازدواجش را به عاطفه كه تازه به عقد او در آمده می دهد و عازم می شود. درجبهه برای انجام مأموریت ناصروهمرزمانش به وسیله ی یك راهنمای محلی از راه مخفی ادامه مسیرمی دهند ، اما راهنمای محلی توسط عراقی ها كشته می شود و گروه مجبورمی شود از راه اصلی به شناسایی برود.

***

فیلم سینمایی « نوروز » به کارگردانی سید رحیم حسینی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین و حبیب اله كاسه سازجمعه ۸ مهرماه ساعت۱۷:۳۰ ازشبکه دو سیما پخش می شود .

دراین فیلم خواهید دید : یك نوجوان بسیجی برای آب رسانی به روستای خود ازمنطقه عملیاتی جنگ ، تانكر آبی را به غنیمت می گیرد، اما برای رساندن تانكربه روستا با مشكلاتی روبه رو می شود.

گوماتا ریاحی ، رویا نونهالی ، جمشید گرگین ، فتحعلی اویسی و هما مشكین در فیلم سینمایی « نوروز» بازی کرده اند.

***

فیلم تلویزیونی « شب های خرمشهر» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مجید اوجی جمعه ۸ مهرماه ساعت ۲۳ ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی مریم بوبانی ، فریده سپاه منصور، بهرام شاه محمد لو، سحر زکریا ، فلورا سام و کورش تهامی آمده : رحمان و همسرش سلیمه با آغازجنگ و حمله دشمن به خرمشهر ، زندگی را به گونه ای دیگر ادامه می هند . رحمان و بقیه مردهای فامیل در خرمشهر ماندند تا از آب و خاک دفاع کنند و سلیمه و زن ها و بچه ها مجبوربه ترک خانه شدند . آنها برای گذران زندگی خود با وسایلی ابتدایی شروع به پختن سمبوسه و فلافل می کنند و این آغاز راهی است که اکنون به رستورانی ختم شده به نام رستوران «شبهای خرمشهر».

***

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « بازرس مورس (مرگ به موقع) » به کارگردانی جان مدن محصول سال ۲۰۰۰ کشورهای انگلستان وآمریکا ، پنجشنبه ۷ مهرماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم ازاین قراراست که : پیرمردی با ناتوانی جسمی کشته می شود. به ظاهرهمه چیز نشان دهنده این است که خودکشی کرده است . مورس به مرد جوانی که داماد خانواده است شک کرده و او را به زندان می اندازد .

فیلم سینمایی « بازرس مورس(مرگ به موقع) » با بازی بازیگرانی همچون جوهان توآن و کوین واتلی ساخته شده است .

***

فیلم تلویزیونی «هَمسَنگار » ، پنجشنبه ۷ مهرماه ساعت ۲۰ ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.

دراین فیلم خواهید دید : پس ازمحاصره شهرهای آبادان و خرمشهرتوسط نیروهای عراقی تنها راه خروج ازشهربهمنشیرمی باشد و مردم منطقه دروضعیت نابسامانی به سرمی برند. ناخدا شریف که درجزیره خارک زندگی می کند . پس ازمطلع شدن از وضعیت مردم آن منطقه لنج خود را در اختیار دو تن از دوستان قدیمی خود قرارمی دهد تا این کارمهم را انجام دهند .

حمید با نمکی، حسین قفلی ، مهتاب صداقت و عباس جوادی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « همسنگار» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی هومن کبیری می باشند .

***

فیلم سینمایی « هزار و یک شب » به کارگردانی استیون بارون پنجشنبه ۷ مهرماه ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

درخلاصه داستان فیلم سینمایی « هزارویک شب» آمده : در زمان های قدیم ، سلطان شهریاربعد ازحادثه ترورش که توسط همسراو طرح ریزی شده بود و درنتیجه منجر به مرگ همسرش گردید ، دچارروان پریشی می شود .

میلی اویتال ، آلن باتیس و جیسون فراین درفیلم سینمایی « هزار و یک شب » محصول سال ۲۰۰۰ کشورآمریکا ایفای نقش کرده اند .

***

فیلم تلویزیونی « پیمان» به کارگردانی مصطفی صفاری و با بازی آتنه فقیه نصیری ، محمود مقامی ، قاسم زارع و سپیده ذاکری جمعه ۸ مهرماه ساعت ۱۰:۳۰ ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد .

***

فیلم سینمایی « مار» محصول سال ۲۰۰۷ کشورآمریکا و به کارگردانی تیبروتیکس جمعه ۸ مهرماه ساعت ۱۵ ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی مایکل اسنک و سیری باروو آمده : داف و لس دو برادرند که پدرشان دراثرحمله مارکشته شده ، داف به مارها علاقه زیادی دارد ، ولی لس متنفراست. تااینکه روزی داف ، ماری خطرناک را ازفروشگاه یک سرخپوست ربوده و به خانه می آورد و دراثربی احتیاطی شیشه محتوی مارشکسته و مارآزاد می شود .

***

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی « انسان و اسلحه » به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه کنندگی مجتبی راعی و خلیل آب برین ، پنجشنبه ۷مهرماه ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه چهارسیما بازپخش می شود .

فیلم سینمایی « آبراهام پوینت » به کارگردانی ویندام پرایس ، جمعه ۸ مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ درقالب برنامه « سینما۴ » ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی مکنزی کزوک و کریستیان مک کی آمده : آبراهام پوینت نام روستایی در ولز است که زادگاه کومت شخصیت اصلی داستان است . کومت با واسطه اتفاقی که در دوران کودکی برای برادرش افتاده است ،خود را مسئول می داند و به همین دلیل از خانواده دوری جسته و در لندن به تنهایی زندگی می کند.

فیلم سینمایی « آبراهام پوینت » محصول سال ۲۰۰۸ کشورانگلستان است .

***

شـبـکـه تـهــران

پنجشنبه ۷ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰، انیمیشن « دست های کوچک ، قلب های بزرگ » به کارگردانی میترا عبدی و علی صمیمی راد ازشبکه تهران پخش می شود .

داستان این انیمیشن درمورد حمله ناو وینسنت به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران است که همراهان این ناو تحت سرپرستی شیطان قرار دارند و با ترفندهای مختلف درصدد آسیب رساندن به بچه های نقاط مختلف دنیا می باشند. اما این بچه ها با روح پاک خود با آنها مبارزه می کنند.

***

فیلم سینمایی « یک روز با پسرم » به کارگردانی جینگ جنگ محصول سال ۲۰۰۷ کره جنوبی ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۸ مهرماه ازشبکه تهران بازپخش می شود.

***

فیلم تلویزیونی « رد پا » به کارگردانی محمد رضا خاکی و علی طالب لو و تهیه کنندگی میثم قنبری ، جمعه ۸ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ ازشبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : دکتر کیانی که برادرش رسول سالهاست که به شهادت رسیده است و خودش هم درجبهه ها مجروح شده است و هنوزهم با دوستان سابقش رابطه دارد ، در بیمارستان جراح قلب است و روی فرهنگ اهدا اعضا بیمارانی که مرگ مغزی می شوند کار می کند و دربرنامه های رادیویی صحبت می کند .

فیلم تلویزیونی « رد پا » با بازی محمد عمرانی ، هما خاکپاش ، فرحنازمنافی ظاهر، صدیقه کیانفر و علی طالب لو ساخته شده است .

***

شـبـکـه شمـا

فیلم تلویزیونی « اَرمُون » ، پنجشنبه ۷مهرماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه شما پخش می شود .

داستان فیلم تلویزیونی « اَرمُون » درباره مسعود است که خارج ازکشوردرشهرهامبورگ آلمان زندگی می کند . او پس ازمطلع شدن ازاحوال پدربیمارخود تصمیم بازگشت به وطن می گیرد ، غافل ازاین که زمان همه چیز را تغییر داده است ، او به روستای پدری خویش بازمی گردد ، اما پدر او فوت شده و تنها خاطرات گمشده او را درمی یابد . او زمان جوانی خود به اصرار پدر برای تحصیل به خارج از کشورمی رود ، درحالی که او که عاشق دختری به نام شوکا بود.

مسعود جمالی ، مهدی خلیلی ، داریوش شافی و خدیجه موسوی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « ارمون » به کارگردانی یاسرطالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش است.

***

فیلم تلویزیونی « لنج گیل بابا» ازتولیدات صدا و سیمای مرکز گیلان ، جمعه ۸ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما روی آنتن می رود .

لنج گیل بابا ، داستان زندگی گروهی است به همین نام که دربندرکیاشهرکارمی کنند و با یکدیگر رابطه ای خانوادگی و دوستانه دارند . مدتی است که میزان صید کاهش یافته و مردم منطقه به دنبال دلیل آن هستند تا اینکه پس ازتحقیقات علت آن ورود " شانه دار" آمریکایی به دریای خزرمعرفی می شود . از آنجایی که صید کاهش یافته ، برای اعضای گروه ، لنج گیل بابا مثل سایرصیادان مشکلات مالی و اقتصادی پیش می آید که این موضوع باخرابی موتورلنج بیشترخود را نشان می دهد . هریک ازاعضاء برای رفع مشکل تلاش می کنند و دست به انجام فعالیتی می زنند .

عباس امیری ، محمدعلی شابختی ، فریده توکلی ، مصطفی قدیری ، شادی صفری ، محمد نوری ، اسماعیل حاجتی ،عارف صفرزاده ، مهدی فریقی و میلاد کی مرام ازبازیگران فیلم تلویزیونی« لنج گیل بابا » به تهیه کنندگی رضا سیف پور و کارگردانی علی حلــوی می باشند.... / گزارش : شبکه خبری برناتاريخ : | | نویسنده : pcsharp |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
خرید گیفت کارت
انجام پایان نامه
کیسه پرکن
تأثیر نام تجاری در افزایش رتبه سایت
لیپوماتیک
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.