ترابيان: توافق مالي با گزينه هدايت تيم ملي فوتبال

 

رد خبر انتخاب کارلوس کرش

ترابيان: توافق مالي با گزينه هدايت تيم ملي فوتبال

سرپرست کميته بين‌المللي فدراسيون فوتبال از توافق مالي با گزينه هدايت تيم ملي ايران خبر داد.

عباس ترابيان با رد خبر انتخاب کارلوس کرش به عنوان سرمربي تيم ملي ايران گفت: هنوز بحث‌هاي حقوقي در راه انتخاب سرمربي تيم ملي باقي مانده و بايد ابتدا اين بحث‌ها به سرانجام برسد و سپس کار نهايي صورت گيرد. در حال حاضر منتظر پاسخ دو گزينه فدراسيون فوتبال هستيم و اگر توافق صورت گيرد به احتمال فراوان تا آخر هفته سرمربي مشخص خواهد شد.

وي با بيان اين که توافق مالي با گزينه هدايت تيم ملي صورت گرفته است گفت: مشکل مالي وجود ندارد و تنها بحث‌هاي حقوقي باقي مانده است که براي دو طرف مهم است. بايد با وکلاي گزينه‌هاي مورد نظر صحبت کنيم تا اين مباحث حقوقي به سرانجام برسد. در حال حاضر منتظر هستيم که وکلاي اين دو گزينه نتايج مطالعه پيش قرارداد را به ما اعلام کنند.

ترابيان در ادامه با بيان اينکه ما نمي‌توانيم براي انتخاب مربيان بزرگ از اصولمان کنار برويم گفت: ما بر روي برخي اصول پافشاري داريم و به هيچ عنوان از اين اصول که در واقع منافع کشورمان است عقب نشيني نخواهيم کرد.

وي با بيان اينکه يکي از اين دو گزينه براي ما در اولويت هستند گفت: اين گزينه علاقه‌اي بسياري به ايران دارد و حتي از ما مي‌خواست که اگر تا پيش از بازي با روسيه شرايط امضاي قرارداد او با فدراسيون فوتبال مهيا نشد براي تماشاي بازي ايران و روسيه به ابوظبي سفر کند اما ما موافق اين اتفاق نبوديم.

ترابيان درباره انتخاب سرمربي تيم اميد هم گفت: شخص گزينه سرمربي تيم ملي ايران، گزينه‌اش را براي تيم اميد به ما اعلام کرده است که اگر با سرمربي تيم ملي بزرگسالان قرارداد ببنديم خود به خود سرمربي تيم اميد هم انتخاب خواهد شد. آنها يک تيم هستند و فکر مي‌کنيم اينطور منافع دو تيم ملي بزرگسالان و اميد بيشتر لحاظ مي‌شود.تاريخ : | | نویسنده : pcsharp |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
خرید گیفت کارت
انجام پایان نامه
کیسه پرکن
تأثیر نام تجاری در افزایش رتبه سایت
لیپوماتیک
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.