زمان دقيق شرف الشمس در سال ?? چه زماني است؟
 

از آنجايي که براي دعاي شرف الشمس هيچ زمان خاصي معلوم نيست و هر کس يک روز و يک ساعت متفاوتي را بدون هيچ استدلالي بيان ميکند تصميم گرفتيم يک بار براي هميشه به اين سوال پاسخ علمي دهيم.

 
شرف الشمس
 

به گزارش سايت سيلور??، در روز ?? فروردين هر سال که نزد منجمان اسلامي به شرف‌الشمس معروف است، دعاي خاصي که به دعاي شرف‌الشمس معروف است توصيه شده و بسياري آن را بر روي سنگ زرد حکاکي کرده و با خود حمل مي‌کنند.


«نوزدهمين روز از ماه فروردين براي منجمان مسلمان اهميت ويژه‌اي داشته است. روزي که خورشيد ?? درجه در برج حمل (فروردين) باشد. آن‌ها مي‌گويند اين روزخاص بنابه محاسبات نجومي، روزي خوش يمن و بابرکت است و البته در ساعت‌هاي خاصي در اين روز، بهترين موقعيت خورشيد در کهکشان در سال است. ابوريحان بيروني در کتاب التفهيم در باب «در احکام نجوم» فصل «بهرهاي (بهره‌ها) ستارگان اندر بروج» زير عنوان «شرف و هبوط ستارگان کدامند ‌» مطالبي را در خصوص شرف سيارات نوشته است. بر اساس جدول کتاب التفهيم، شرف الشمس هنگامي است که خورشيد ?? درجه در برج حمل باشد. در ميان عامه مردم هم اين روز، روزي است که موکلان خورشيد به زمين مي‌آيند و چند ساعتي را در زمين مي‌گذرانند. ساعت‌هايي که براي اهل زمين، از جمله خوش يمن‌ترين ساعت‌ها سال است.»
محاسبه علمي روز شرف‌الشمس:
هر سال خورشيدي به ?? برج خورشيدي تقسيم مي‌گردد که هر برج خورشيدي به ميانگين ?? قوس خورشيدي تقسيم مي‌گردد که در اصطلاح عاميانه به برج خورشيدي ماه گفته مي‌شود و به قوس خورشيدي روز، که اين اصطلاح‌ها نادرست است چون کلمه ماه مبناي اندازه گيري ماه قمري هست که معيار آن چرخش ماه به دور زمين است نه زمين به دور خورشيد و کلمه روز هم معيار اندازه گيري صحيح نيست زيرا مبناي سال‌ها و زمان‌هاي نجومي کل کره زمين است و نه فقط کشور ايران ،زيرا وقتي در کشور ايران روز است در آن طرف کره زمين شب هست و معيار قوس خورشيدي چرخش کل کره زمين است.
هر قوس خورشيدي ?? ساعت قرارداد شده ولي ?? ساعت کامل نيست و در واقع ?? ساعت و ?? دقيقه و ? ثانيه است که با اين حساب هر روز ? دقيقه و ?? ثانيه کم مي‌آورد و به عبارتي هر ? سال يک روز کم مي‌آورد و آن سال را سال کبيسه نامگذاري مي‌کنند و يک روز به آن سال اضافه مي‌شود.
براي نوشتن دعاي شرف الشمس زماني که روايت شده قوس ?? برج حمل است.
در جدول زير زمان هر قوس را آورده ايم :


زمان حکاکي شرف الشمس ???? از نوزده فروردين ساعت ?? و ?? دقيقه و ? ثانيه تا بيست فروردين ساعت ?? و ?? دقيقه و ? ثانيه ميباشد.


خواص شرف الشمس

سفارش لوح کبير شرف‌الشمس


  مهره مار
مهره مار اصل هندي

مهره مار اصل هندي بر روي هفت جوش سحاکي و پوست آهو


مهره مار چيست ؟
در يک گونه خاصي از مار براي يافتن دئ جفت در فصل جفتگيري قسمتي جديد رشد ميکند که خاصيت مقناطيسي دارد و باعث ميشود جنس نر و ماده همديگر را بتوانند پيدا کنند و ديگر نيز نشان دهنده بالق بودن هر دو حيوان هست . که البته بعد از جفت گيري مهره ها از بدن حيوان جدا ميگردد و به زمين مي افتد .
در زمان قديم به علت کمياب بودن اين گونه مار و شرايت سخت پيدا کردن مهره ما بعد از جفت گيري يا توسط شکارچي يک پارچه روي دو عدد مار در حال جفتگيري مي انداخت و مهره ها در پارچه ميماند . اين مهره ها را هر کس بدست مي اورد نزد و اعمال خاصش را انجام ميداد بعد از چند مدت چنان زندگياش تغيير پيدا ميکرده که همه متوجه ميشند که فلاني مهره مار دارد . زيرا قديميان عقيده داشتند که انرژي کخ موجب ميشود دو مار همديگر را از فاصله هاي خيلي دور به راحتي پيدا کنند بر روي انسان نيز تاثير داشته و مقناطيسش موجب محبوبيت زياد فرد ميگردد و سخنش در هر جمعي خريدار دارد و باعث جذب جنس مخالف ميگردد . از اين رو از ان به عنوان بخت گشا نيز ياد ميشده است.
امروزه در هندوستان مزرعه هايي از اين نوع مار درست کرده اند و مار ها در درون جعبه هايي کوچک زندگي ميکنند و بعد از عمل جفتگيري مهره هايشان در همان جعبه ميماند . البته نه فقط از مهره اين نوع مار بلکه از زهر اين مار و از گوشت و پوستش نيز سود کلاني بدست مي اورند ولي اين عمل باعث شده تا بهره مار در حال حاظر راحت تر يافت شود.
دعاي مخصوص
در کتاب هاي دعاي قديمي سه دعا براي مهره مار ذکر شده است.
دعاي اول زبان بند سحاکي است که بر روي هفت جوش نوشته ميشود.
نمونه هفت جوش
مهره مار
دعاي دوم رزق و روزي هست و محبت بين خانواده که روي پوست اهو نوشته ميگردد.
و دعاي سوم جذب جنس مخالف است که بر روي طلا حکاکي ميگردد.
نمونه مهره مار
مهره مار بر روي لوح طلا
  براي خريد مهره مار اصلي ميتوانيد به وبسايت زير مراجعه کنيد.
خريد مهره مارهندي
يا با شماره تماس ??????????? تماس حاصل نماييد.
و يا اپليکيشن اندرويد مهره مار را دانلود کنيد از قرعه کشي روزانه يک عدد مهره مار بهره مند شويد.
دانلود
 

تاريخ : | | نویسنده : pcsharp |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
خرید گیفت کارت
انجام پایان نامه
کیسه پرکن
تأثیر نام تجاری در افزایش رتبه سایت
لیپوماتیک
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.